Język polski
English language
Grupa Oficyna / Sprzedaż maszyn

Sprzedaż maszyn

Firma nasza działa w branży znakowania laserem od 1986 roku, od tego czasu wraz z naszymi kooperantami zdobyliśmy duże doświadczenie w tej dziedzinie, oferujemy usługi jak również urządzenia laserowe mające zastosowanie w różnych branżach.

Laser 3D dla reklamy Designlook 1005

Maszyna przeznaczona do produkcji pamiątek kryształowych - grawerowania obrazów trójwymiarowych w krysztale. Prócz urządzenia oferujemy naszym klientom zaplecze materiałowe w postaci czystych kryształków o różnych kształtach oraz pomoc w promocji produktu na lokalnych rynkach.

 

Laser 3D wielkoformatowy Designlook 2005

Oferujemy Państwu urządzenie laserowe 3D do cięcia i znakowania materiałów o dużym formacie. Urządzenie to korzysta z najbardziej zaawansowanych systemów sterowania i zapewnia precyzyjną obróbkę wielu rodzajów materiałów.

Laser 3D do grawerowania w butelkach Designlook 3005

Grawerowanie kodów bezpieczeństwa, regionalnych oznaczeń, dwuwymiarowych kodów, logo, mikrokodów na ściankach lub denkach szklanych butelek. Te znaki czy też obrazy znajdują się pod powierzchnią grawerowaną, wewnątrz szkła, dzięki czemu otrzymujemy gładką powierzchnię. Napis bądź obraz nie może być usunięty na przykład przez agresywną chemicznie ciecz znajdującą się w butelce, ani w żaden mechaniczny sposób. Tylko poprzez zniszczenie butelki, opakowania można pozbyć się wygrawerowanego znaku. Tym sposobem osiągnęliśmy trwałe zabezpieczenie oryginalności produktu! W tym samym czasie można przygotować następne zabezpieczenie w postaci pieczęci/banderoli chroniącej otwarcie butelki. Tym samym osiągnęliśmy kompletne zabezpieczenie produktu.

 

Laser do cięcia i znakowania stali

Lasery typu YAG nadają się do wysokiej jakości precyzyjnego, bezdotykowego cięcia blach żelaznych i nieżelaznych: szczególnie ze stali nierdzewnej, stali węglowej, stali stopowej, mosiądzu, aluminium oraz wielu innych rodzajów metalu.

Laser CO2 do cięcia i znakowania materiałów miękkich

Lasery CO2 zapewniają skuteczne bezdotykowe cięcie i znakowanie szerokiej gamy materiałów, w tym tworzyw sztucznych, tkanin, skóry, drewna i laminatów. Długość fali emitowanej z lasera CO2 jest przez te materiały bardzo dobrze pochłaniana. Pochłonięta energia jest przekształcana na ciepło, a ciepło usuwa materiał bezpośrednio w ścieżce lasera. Laser o wyższej mocy może być używany do cięcia materiałów pozostawiając czyste krawędzie, natomiast laser niższej mocy może być stosowany w celu wywołania reakcji chemicznych lub termicznych w materiale.